CIĄGŁE DOSKONALENIE

adac logo linieNASZA FIRMA

AdAc jest profesjonalnym partnerem Twojej firmy, świadcząc usługi audytorskie, księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwa podatkowego na najwyższym poziomie, na terenie całej Polski, w każdej branży.

Nasz zespół profesjonalistów pracuje na Twój sukces, pozwalając Ci skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze.

NASZE USŁUGI

Naliczanie Płac

Stale rozwijany zespół naszych specjalistów czuwa nad poprawnością procesów płacowych.

Naliczanie wynagrodzeń staje się zoptymalizowane i usprawnione, a wszystko to dzięki profesjonalistom o szerokiej wiedzy prawnej i praktycznej.

Obsługa Kadrowa

Prowadzimy obsługę kadrową zarządzając procesami przygotowującymi dane do naliczania list płac  oraz spełnienia wymagań prawnych.

Fachowo przeprowadzamy formalne procesy, poczynając od przyjęcia nowego pracownika, poprzez zarządzanie jego teczką pracowniczą, aż do ewentualnego odejścia.

Profesjonalnie zajmujemy się ludzkim potencjałem Twojej firmy.

Usługi Księgowe

Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych według polskiej ustawy o rachunkowości, a także, na życzenie klientów, w sposób umożliwiający raportowanie według wymagań grup kapitałowych (polskich oraz zagranicznych).

Oferowany przez nas nieprzerwany nadzór nad pełną księgowością Twojego przedsiębiorstwa jest usługą, która oddaje Twoją firmę w ręce profesjonalistów.

Doradztwo Podatkowe

Doradzamy Naszym klientom w zakresie podatku dochodowego, podatku od towarów i usług i podatku od czynności cywilnoprawnych, przygotowując opinie, reprezentując ich przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi.

Pomagamy wybrać optymalne rozwiązanie zarówno poszczególnych problemów podatkowych, jak i opracowując kompleksowe strategie.

Przygotowujemy również dokumentacje cen transferowych.

Audyt

Posiadamy bogate doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych przedsiębiorstw o zróżnicowanej wielkości oraz rodzajach działalności.

Profesjonalnie i sprawnie przeprowadzamy badania bilansu oraz audyty projektów realizowanych w ramach Programów Europejskich.

Sprawozdania z przejrzystości

onPoint

W onPoint specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań HR, z których korzysta już kilka tysięcy pracowników. Wspólnie z naszymi klientami opracowaliśmy przydatne, proste i intuicyjne narzędzia do elektronicznej ewidencji czasu pracy i archiwizacji dokumentów.

Nasze aplikacje automatyzują i upraszczają obieg dokumentów oraz wspierają komunikację wewnątrz firmy w ramach portalu pracownika.

Dzięki onPoint elektroniczne rozliczanie delegacji stało się szybkie i proste, a baza kompetencji i ocena pracownicza w pełni zautomatyzowana dzięki modułowi miękkiego HR.

Najwyżej oceniane przez naszych klientów cechy onPoint to:

  • zdecydowane przyspieszenie obiegu informacji,
  • eliminacja papierowej dokumentacji,
  • błyskawiczne kilkudniowe wdrożenie,
  • brak nakładów inwestycyjnych,
  • dostępność 24/7.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na www.onpoint.pl

BPO/SSC

Od 12 lat dostarczamy usługi naliczania płac, administracji kadrowej, księgowości oraz doradztwa podatkowego.

Dzięki znajomości branży, procedur oraz potrzeb naszych klientów z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jednym z czołowych dostawców usług dla sektora BPO, SSC i ITO.

Zaufało nam już ponad 20 centrów BPO/SSC/ITO, a wśród naszych klientów znajdują się firmy zatrudniające ponad 1000 osób.

NASI KLIENCI

adac klienci - splaszczony

KONTAKT

adac kontakt graf

ul. Walerego Sławka 5,
30-633 Kraków

Tel.: +48 12 636 52 77
Tel.: +48 12 661 50 25
Fax.: +48 12 661 20 06

e-mail: adac@adac.pl