JAROSŁAW WDOWIAK

Partner Założyciel, Biegły Rewident

 

Studiował Rachunkowość na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, gdzie w 1995 obronił pracę magisterską pod kierunkiem prof.Bronisława Micherdy pod tytułem „Przegląd analityczny w rewizji gospodarczej”.

W latach 1995 – 2000 zatrudniony w firmie Interfin Sp. z o.o., podmiocie uprawnionym do badania sprawozdań. W latach 1998-2003 właściciel biura rachunkowego Rach-Fin s.c. w ramach którego świadczył usługi doradztwa w zakresie finansów, rachunkowości oraz podatków dla spółek prawa handlowego.

Prowadził badania sprawozdań finansowych największych firm regionu Małopolskiego, w tym spółek giełdowych. Posiada doświadczenie w przygotowywaniu prospektów emisyjnych, sporządzaniu sprawozdań finansowych, w tym skonsolidowanych, projektach doradczych oraz wycen przedsiębiorstw.

Współzałożyciel firmy AdAc, odpowiedzialny za badanie sprawozdań finansowych kilkudziesięciu Spółek rocznie. W szczególności: zakładów mięsnych, chemicznych, firmy odzieżowe, produkcyjne.

Jarosław Wdowiak jest specjalistą w zakresie projektowania oraz wdrażania nowych systemów rachunkowości.

W czasie wolnym uwielbia piłkę nożną w każdej postaci. Nie ominie żadnej okazji do zagrania. Dopinguje nastoletniego syna, który jako napastnik występuje w juniorach Cracovi.

Wpisany na listę Biegłych Rewidentów pod numerem 9680.